אימון אישי הוליסטי

יצירת שינוי חיובי ומציאות רצויה

 
אם אתם מעוניינים להתחבר למשאבים הפנימיים שלכם כדי ליצור שינוי, לעשות פריצת דרך בחייכם, להגשים את המטרות שלכם ולהצליח בגדול, להעצים את כוח הרוח שלכם ולחיות באיזון ובשלווה פנימית  – אימון אישי הוליסטי יכול להיות בדיוק מה שחיפשתם.
 

מטרות האימון האישי

אימון אישי הוא תהליך שיטתי להיכרות עצמית ולמימוש הפוטנציאל, שמתייחס למכלול חייו של האדם, וניתן ליישום בכל תחום ותחום בחיים. התהליך הוא תכליתי ומכוון להשגת תוצאות תוך זמן קצר. במהלך האימון האישי מגדירים חזון, מציבים יעדים, בונים תוכנית פעולה ומתמקדים בהשגת המטרות. חלק חשוב מתהליך האימון האישי הוא דיאלוג פורה ושיתוף פעולה הדוק בין המאמן למתאמן. כאשר אתם מגיעים לאימון אישי - המטרה העיקרית היא העצמה פנימית שלכם על ידי התחברות למשאבים ולמקורות הכוח שלכם. העצמה וחיבור למשאבים מצמצמים את הפער שקיים בדרך כלל בין המצוי לרצוי. הפער הזה נוצר ומתקיים כתוצאה מדפוסי חשיבה והתנהגות שליליים שלכם, מהתמקדות בפחדים ובספקות, בקשיים ובמכשולים שבדרך, שמוֹנעים התקדמות. במהלך האימון אתם לומדים להיות מוּנעים על ידי ראיית החזון ועל ידי הרצון המתמיד למימוש עצמי. התפקיד של מאמן אישי הוא, בין השאר, לעזור לכם לפרוץ את הגבולות שלכם ולצאת מאזור הנוחות שלכם, ולעזור לכם לראות בבהירות את החזון שלכם ולהתחבר ליעדים ולשליחות שלכם בחיים.
 

תפקידו של מאמן אישי הוליסטי

המטרה המרכזית של אימון אישי היא להביא אתכם למצב של שביעות רצון מחייכם כמכלול. לכן, חשוב להתייחס לכל אחד מתחומי חייכם כדי ליצור איזון ואינטגרציה בין התחומים. שימוש בכלים שלובים מאפשר תהליך מקיף ומעמיק עם הבטחה לשינוי איכותי בכל תחומי החיים. לכל כלי מארגז הכלים שלי כמאמנת הוליסטית יש ייחוד משלו וכל כלי מספק לי מידע נוסף. זה מסייע לי להסב את תשומת ליבם של המתאמנים לאזורי העיוורון שלהם, לדפוסי התנהגות אוטומטיים ולטעויות חוזרות ונשנות שגורמות להם להיכשל, וגם לאבחן ביתר מהירות את המשאבים החבויים שלהם.

 

כשאתם מגיעים לאימון אישי אני מתפקדת כשותפה שלכם, וחשוב לי למצוא דרכים לעורר את המוטיבציה שלכם לעשות שינוי ולמצוא יחד איתכם דרכים יצירתיות כדי לצמצם את הפער האמור בין המצוי לרצוי בחייכם, לתמוך במחויבות שלכם לשמֵר את השינוי, לתת משוב ולשקף לכם כל העת את שלבי ההתקדמות, ולסייע לכם להתמיד במסלול שבחרתם.  

 

למי מתאים האימון האישי

האימון מתאים לכל אחד! בין אם אתם חשים שאתם נמצאים במבוי סתום ולא יודעים איך להיחלץ, ובין אם אתם מעוניינים לשדרג את חייכם ולהרחיב את טווח המימוש של היכולות שלכם. אתם תמיד יכולים יותר, ולאו דווקא ממקום של אי הסתפקות במה שיש, אלא דווקא ממקום של עוצמה וסיפוק עצמי. העוצמה הפנימית מזינה עשייה ומניעה התפתחות, ומאפשרת התחברות מיטבית לכל הרבדים שלכם. כי אדם שלם הוא מי שמחובר בצורה מאוזנת לכל הרבדים שלו: הפיזי, הנפשי, השכלי והרוחני.
 

כלי האימון האישי

כלי האימון האישי הם כלים מעשיים שנועדו לשנות תבניות חשיבה ודפוסי התנהגות שגורמים לתקיעות ולחסימות ומונעים או מעכבים אפשרות של שינוי. על פי עקרונות האימון האישי כל התשובות נמצאות אצל המתאמן, ועל כן על מאמן אישי לשאול את השאלות הנכונות, להיות אוהד ותומך, קשוב ויצירתי על מנת לאתר את המשאבים העומדים לרשותו של המתאמן ולמצוא את הדרך לעורר את המוטיבציה שלו לשינוי.
 
הדרכים להגיע לשינוי הן רבות, ומסלול של אימון אישי יכול להשתלב עם מסלולים אחרים של התפתחות אישית ורוחנית. כדי למקסם את התוצאות אני נעזרת בשיטות שונות שמסייעות לאתר ולשנות דפוסי חשיבה והתנהגות מגבילים, כמו: NLP , דמיון מודרך , ריברסינג , איזון צ'קרות ועוד.

שיטה נוספת שאני מסתייעת בה היא שיטת אסטרו-קואצ'ינג , שיטה ייחודית שמשלבת עקרונות אימון אישי עם אסטרולוגיה להשגת הבנה מעמיקה ולהבטחת תוצאות טובות יותר. שיטה זו מיועדת לבירור עניינים ספציפיים ולפתרון בעיות ממוקדות, ופעמים רבות מספיקות פגישה אחת או שתיים לליבון העניין ולהתוויית תוכנית פעולה. 
 
אני נעזרת במפת לידה אסטרולוגית של המתאמן ובתקשור כדי להרחיב את שדה הראייה שלי, כך שאוכל לעזור לכם כמתאמנים להרחיב גם את שדה הראייה שלכם. שיטות אלה משמשות כפנסים שמאירים את מפת האפשרויות. מפה אסטרולוגית גם מאפשרת לגלות מבעוד מועד את חלונות ההזדמנויות או את המשוכות הפזורות בדרך, ולהיערך בהתאם, בלי לוותר על חופש הבחירה ועל האחריות הפעילה שלכם על כל צעד שאתם עושים.  
 

תוצאות תהליך אימון אישי

במהלך האימון האישי אתם לומדים להתחבר לחוזקות שלכם, לעורר את היכולות שלכם, לפתח ביטחון עצמי בלתי מעורער ולבטוח במאמן הטבעי שבתוככם שיודע לנווט אתכם בחוכמה לעבר מימוש עצמי מיטבי. תהליך האימון הוא תהליך שבו אתם יכולים ליצור בכל רגע נתון מציאות רצויה ולהביא שינוי חיובי ושגשוג לחייכם.
 
©  כל הזכויות שמורות לרות אהרוני 
 
 

לנוחותכם גם מסלול אימון אישי ועסקי טלפוני 
התקשרו לקביעת פגישה ולקבלת פרטים נוספים 
או השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם:
 

 

08-9340269

RuthAharoni@gmail.com