סדנת הילד/ה הפנימי/ת

להכיר, לרפא ולטפח את הילד/ה שבכם

 
בסדנת הילד הפנימי אתם מקבלים כלים לריפוי הילד הפנימי. נותנים לו לדבר, לומדים להקשיב לו,
לטפל בו ולתת לו מקום של כבוד בחייכם. 
כשאתם מרפאים ומטפחים את הילד הפנימי שלכם,
אתם יכולים לגדול ולצמוח, ו
לממש את מה שנולדתם להיות ואת מה שנועדתם לעשות.
 
סדנת הילדה הפנימיתלכולנו יש בתוכנו חלק שמרגיש כמו ילד, ושגורם לנו לפעמים להתנהג באופן ילדותי, זהו הילד הפנימי. יש א/נשים שהילד הפנימי שלהם מרגיש חופשי לבטא את עצמו ללא עכבות, ועל כן החיים שלהם זורמים באופן ספונטאני ומשוחרר. אך יש כאלה שלא מחוברים אליו בצורה מאוזנת, והילד הפנימי שלהם מנהל ומפעיל אותם באופן לא מודע, כיוון שהצרכים שלו לא באו על סיפוקם בשלב כלשהו בילדותם, וגם לא בשלב מאוחר יותר בחייהם, ויש גם כאלה שהילד הפנימי המפוחד שלהם מוחבא היטב בתוך שריון עבה, כי פעם בעבר פגעו בו, זלזלו בו, לא נתנו לו להתבטא, הזניחו אותו. 
 
הילד הפנימי מדבר אלינו ומתריע על עוול שנגרם לו במגוון דרכים: הוא מתנהג באופן קפריזי, הוא כועס ללא כל פרופורציות, הוא מתכנס בתוך עצמו, הוא חרד, מיואש או עצוב...
הקשבה לקולות השונים שהוא מחצין ומשמיע מאפשרת לו להתגלות, ואנחנו יכולים להבין את המצוקה שלו, להתייחס אליו בכבוד, לשחרר אותו מהכלא הפנימי שהוא נתון בו, ולרפא אותו. כשאנחנו מרשים לעצמנו להיפגש עם הילד הפנימי ונותנים לו זכות דיבור, מתברר בדרך כלל שהצרכים שלנו בילדות לא מולאו, בין אם זה צורך באהבה ללא תנאי, בין אם זה צורך בביטחון, או צורך באמון והערכה.
ברגע שאנחנו מכירים בקיומו, ומתחילים למלא את צרכיו, הוא עולה (ואנחנו יחד איתו) על מסלול של ריפוי.
 
 
התקשרו לקביעת פגישה ולקבלת פרטים נוספים
או השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם: