טיפול בתמציות פרחי באך

האבחון נעשה בעזרת מטוטלת ומפת לידה אישית שלכם 


האם אתם חווים מצבי רוח משתנים? 
פחדים ודאגות? כעסים? דיכאונות? רצון להסתגר? 

טיפול בתמציות פרחי באךאם התשובה שלכם היא – כן, ואתם חווים מצב/ים נפשי/ים המתואר/ים למעלה,
ייתכן שתרצו לשקול טיפול בעזרת פרחי באך. שיטת הטיפול בתמציות פרחי באך נועדה לטפל במגוון רחב של בעיות שמתייחסות למצבים נפשיים, ולהביא אתכם להחלמה והבראה. זוהי שיטת ריפוי טבעית ויעילה, שאני נעזרת בה גם כהשלמה ל שיטות טיפול טבעיות אחרות כמו ריברסינג, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, NLP ותרפיית קו הזמן.

תמציות פרחי באך משפיעות על הרגשות, ולרגשות יש השפעה ישירה על הבריאות הגופנית, כמו שאמר ד"ר באך, אבי שיטת טיפול זו: "המחלה אינה אלא היקבעותה של גישה נפשית".

את האבחון של הבעיות ושל המקור שלהן, ואת האיתור של התמציות המתאימות לכם,
אני עושה בעזרת מטוטלת קריסטל מיוחדת, וגם דרך מפת הלידה האסטרולוגית האישית שלכם.

בתמציות פרחי באך מצויות התכונות האנרגטיות של הצמחים שמהם הן הופקו. קיימות 38 תמציות, שחלקן משמשות לטיפול בבעיות מיידיות שנוצרות כתוצאה ממצבים שליליים (תמציות מצב), וחלקן נועדו לטפל בבעיות שנובעות מתכונות אופי בסיסיות, והן מביאות את המטופל לאיזון בהתאם לטיפוס המסוים שלו. (תמציות טיפוס).

השימוש בתמציות פרחי באך הוא בטוח, אינו מלווה בתופעות לוואי, ואינו נמצא בסתירה עם שיטות טיפול אחרות. בכוחן של תמציות פרחי באך להביא את האדם לבריאות טובה ולשמור על מצב יציב. הריפוי מושג בדרך של תיקון אנרגטי, שבמהלכו הגוף מתמלא באנרגיות חיוביות שדוחקות את המחלה החוצה, ומאפשרות לכם לזרום קדימה ולשפר את איכות חייכם. 
 

 

התקשרו לקביעת פגישה או לקבלת פרטים נוספים
או השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם:

רות אהרוני
 

08-9340269     RuthAharoni@gmail.com