ספרי אסטרולוגיה ייחודיים
מאת 

רות אהרוני

"היכולת של רות להסביר מושגים באסטרולוגיה, הן לחובבנים והן למקצוענים, היא שלמות בכתיבה...
    ליזה מארי 


 

השמים יכולים לענות אסטרולוגיה הוררית

ספר זה הוא היחיד מסוגו בעברית. הספר מלמד בצורה בהירה ומפורטת את הנושא המרתק של אסטרולוגיה הוררית, ענף אסטרולוגי שעוסק בפענוח מפות שאלה. זוהי שיטה עתיקת יומין שעל פיה מציבים מפת לידה (הורוסקופ) ברגע הלידה של שאלה מסוימת. לפי השיטה ניתן להציב מפה אסטרולוגית לכל שאלה שמטרידה אתכם, בין אם אלה נושאים טריוויאליים ובין אם אלה נושאים שעומדים ברומו של עולם. ההסברים בספר ברורים ושיטתיים, ויש בו דוגמאות רבות של מפות אסטרולוגיות אמיתיות משולחנה של האסטרולוגית רות אהרוני.

 

אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים

ספר זה מציע לכם שיטה חווייתית ומעשית שעוזרת לכם לפתח את המודעות העצמית ולהאיץ את הצמיחה הרוחנית שלכם על ידי שילוב עקרונות של כמה שיטות: אסטרולוגיה, טארוט, קבלה אוניברסלית. בספר אתם תמצאו פירושים קלאסיים לקלפי טארוט בצד פירושים רוחניים, יש בו מידע ייחודי על מרכיבים של מפת לידה אסטרולוגית – פלנטות, מזלות ובתים אסטרולוגים; תלמדו כאיך למשוך שפע לחייכם בעזרת מגוון מקיף של מדיטציות שבעזרתן תוכלו לרפא את כל רובדי החיים שלכם: הפיזי, הנפשי, השכלי, הרוחני.

 

הקשר הקרמיעל גלגולים ואהבות בגלגל המזלות

ספר זה יצא לאור גם באנגלית ומופץ באלפי עותקים בארה"ב ובכל רחבי העולם. תוכלו למצוא בו הסברים מעמיקים על העקרונות של אסטרולוגיה קרמתית וגם על אסטרולוגיה זוגית. תלמדו מה הן: קרמה אישית, קרמה זוגית, נשמה תאומה, זוגיות קוסמית, ציר הדרקון; תבינו לעומק מדוע אנחנו בוחרים בן זוג מסוים; תלמדו איך למשוך בני זוג מתאימים; איך לתקן ולאזן קרמה; ועוד ועוד. הספר יעזור לכם גם להבין לעומק – גם על רקע גלגולים קודמים – את עצמכם ואת מערכות היחסים שלכם: נישואים, משפחה, ידידות, עבודה.

 

 

Karmic Astrology

 Professional astrologer Ruth Aharoni in her one-of-a-kind book tells how to decipher the  karmic "signature" in your birth chart to gain valuable insight into your karmic connections  with others. Karmic Astrology - Past Lives, Present Loves, reveals the karmic characteristics  revealed in the birth chart's signs, planets, houses, nodes, and elements, and tells how to  identify important cosmic relationships through chart comparison.


הנחה על כל רכישה > לרכישת ספרים בקנייה מאובטחת > לחצו כאן > סל קניות