אסטרו-קואצ'ינג

סוד השילוב של אסטרולוגיה ואימון אישי

 

מהו אסטרו-קואצ'ינג

אסטרו-קואצ'ינג, שילוב של אסטרולוגיה עם אימון אישי, מציע לכם תוכנית אימון אישי לשיפור ולשדרוג כל תחומי החיים בעזרת מפות אסטרולוגיות. במהלך האימון האישי נעזרים במפות אסטרולוגיות אישיות שלכם כדי להשיג ראייה רחבה יותר והבנה מעמיקה יותר של עולמכם, הפנימי והחיצוני. הסינרגיה בין התחומים הללו מאפשרת להפיק את המירב והמיטב מתהליך הקואצ'ינג.

 

אימון אישי ואסטרולוגיה יכולים לחבור יחד לשיטת אסטרו-קואצ'ינג, כיוון שאימון אישי הוא תהליך להיכרות עצמית ולמימוש הפוטנציאל, שמתייחס למכלול חייו של האדם וניתן ליישום בכל תחום בחיים, ואסטרולוגיה היא שיטת אבחון יסודית שמקיפה את כל שטחי החיים, והיא כלי אפקטיבי ביותר לחשיפת הפוטנציאל הגלום באדם.
אסטרולוגיה היא אחד מכלי
האימון האישי ההוליסטי שבמהלכו נעזרים במכלול של שיטות שמשנות תבניות חשיבה ודפוסי התנהגות ומשחררות את החסימות שמונעות או מעכבות אפשרות של שינוי. השימוש בכלים מגוונים נועד ליצור מרחב פעולה פורה ולחולל שינויים עמוקים וארוכי טווח, שיאפשרו לכם לעשות פריצת דרך משמעותית, למשוך אל חייכם מצבים, נסיבות ואנשים רצויים ומתאימים, כדי שתוכלו ליצור את המציאות הרצויה מבחינתכם.

 

במהלך אימון אישי, שהוא תכליתי ומכוון להשגת תוצאות, מגדירים חזון, מציבים יעדים, בונים תוכנית פעולה ומתמקדים בהגשמת המטרות. הגדרת היעדים היא שלב בסיסי באימון אישי, ומפת לידה אסטרולוגית - מפת הדרכים האישית שלכם, משקפת לכם את האפשרויות שעומדות בפניכם, כך שאתם יכולים לבחור כיוונים ולקבל החלטות מתוך ראייה רחבה יותר של הדברים.

 

בחירה חופשית ויצירת מציאות

בתהליך אימון אישי, כמו גם בתהליך ניתוח מפה אסטרולוגית מנקודת מבט הומניסטית מודרנית, שמים דגש על עקרון הבחירה החופשית. אם בעבר אסטרולוגיה נחשבה כתורה פטליסטית שעל פיה העתיד הוא פרי הגורל, צפוי מראש ואינו ניתן לשינוי, הרי שבעידן החדש אסטרולוגיה התפתחה כתורה הומניסטית רוחנית שמעודדת יציאה מתבניות "גורליות", מדגישה את אפשרויות הבחירה החופשית, ומהווה אמצעי בדוק ויעיל להעלאת רמת המודעות ולהתפתחות רוחנית. בכך אסטרולוגיה משיקה למטרותיו של אימון אישי, שמדגיש את אלמנט הבחירה החופשית בכל רגע נתון.

 

ההשתלמות שלי בקואצ'ינג וב-NLP באה כהמשך ישיר לאמונה שלי בכוחה היוצר של המחשבה, והשילוב של אסטרולוגיה עם קואצ'ינג – אסטרו-קואצ'ינג – התרחש בעבודתי באופן טבעי. כאסטרו-קואצ' אני מגדירה את עצמי כ"מאפשרת עתידות" ולא כ"מגדת עתידות". אני גורסת שהכוכבים אינם גורמים לאירועים לקרות לנו, אלא הם משמשים כמערכת של מראות המחזירות אלינו את תמונת עצמנו, ואני מתייחסת למפה אסטרולוגית כאל כלי לאבחון ולתכנון, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

 

באמצעות מפת לידה אסטרולוגית אישית שהיא ייחודית לאדם, ניתן לאבחן את אופיו, את תבניות החשיבה ואת דפוסי ההתנהגות שלו. מפת הלידה האסטרולוגית גם מאפשרת לאתר מבעוד מועד את חלונות ההזדמנויות שבהן קל יותר לפרוץ ולהתקדם, או את המשוכות הפזורות בדרך, שעלולות לעכב את ההתקדמות. בנוסף על כך, אני נעזרת בשיטת אסטרולוגיה הוררית שמאפשרת להתייחס לשאלות ממוקדות בכל תחום. הידע המורחב הזה מרחיב את טווח התמרון ומאפשר להיערך בהתאם בהקדם: להכין אתכם למרוץ מרתון, לריצת משוכות, או לאמן אתכם לריצה לטווח קצר. הידע המוקדם מאפשר לי לכוון אתכם באופן בדוק יותר לעבר שינוי רצוי, בלי שתוותרו על חופש הבחירה ועל האחריות הפעילה שלכם על כל צעד שאתם עושים.

 

מכאן, המשפט הידוע "הכול צפוי והרשות נתונה" משמעו, שידע ומודעות מאפשרים בחירה. מכיוון שהבחירות שאנו עושים הן שקובעות את התוצאות, הרי ברגע שבחרנו, עלינו לקחת אחריות. כאן המקום של אסטרו-קואצ'ינג לעזור לנו לבחור נכון, ולפעול למען מימוש הבחירות שלנו.

 

יכולת השיקוף היא אחד היתרונות של שיטת אסטרו-קואצ'ינג – מפות אסטרולוגיות הן כמו מראות המשקפות ומחדדות את המצב, ועל כן למתאמן קל יותר להפנים את הדברים, ולמאמן האישי קל יותר לחבר את המתאמן למשאבים שלו. לעיתים, החיבור למשאבים הוא כל מה שהמתאמן זקוק לו – מכאן הוא יכול לפרוץ בעצמו קדימה בגדול. לעיתים, הארת מקור החסימה עושה את כל העבודה הדרושה – הפקק משתחרר, ומכאן ואילך הכול זורם באופן ספונטני. כאשר מוסרים המחסומים ביניכם כמתאמנים לבין המשאבים והיכולות שלכם, מתרחש חיבור רב עוצמה –  החיבור שלכם עם עצמכם. לפעמים החיבור הזה הוא תגלית מפעימה, ולפעמים, אתם פשוט מתחברים לאני האמיתי שאיבדתם אי שם בדרכי החיים.

 

כיצד מתנהל תהליך אסטרו-קואצ'ינג

את המסלול השלם של אסטרו-קואצ'ינג אני פותחת בפגישת היכרות שכוללת תיאום ציפיות והצבת מפות אסטרולוגיות להארת הפוטנציאל שלכם ולהבנת מצבכם העכשווי, שהוא נקודת ההתחלה בתהליך של אימון אישי, וגם בתהליך של אימון עסקי. בראשית תהליך קוא'צינג אנחנו מגדירים את המטרות ואת הנושאים שמיועדים לאימון, שיובילו להגשמת המטרות והיעדים, וקובעים גם את משך הזמן הדרוש לתהליך קואצ'ינג. משך תהליך של אימון אישי או של אימון עסקי הוא אינדיבידואלי לכל מתאמן. יש מתאמנים שזקוקים רק לפגישת אימון אחת או שתיים  כדי "לסדר את הראש", ויש כאלה שדרושות להם יותר פגישות.

 

גם כאשר תהליך קואצ'ינג מתפרש על יותר פגישות, הוא מיועד מלכתחילה להיות ממוקד וקצר מועד, ושיטת אסטרו-קואצ'ינג מאפשרת קיצור תהליכים, התייחסות ממוקדת מאד ותכנון אסטרטגי לטווח ארוך. בכל מקרה, בין אם בחרתם בתהליך אימון אישי קצר מועד ובין אם החלטתם לבחור באימון ממושך יותר - נדרשת מכם מחויבות לטווח ארוך לתהליך שבו התחלתם. שיתוף פעולה ביני כמאמנת אישית לביניכם כמתאמנים מדרבן אתכם להתמיד ולהתחייב להשגת המטרות שלכם בלי לוותר לעצמכם, ואתם מבססים את המחויבות גם לעתיד.

 

אני מקיימת פגישות אסטרו-קואצ'ינג גם בטלפון. רצוי שפגישת האימון הראשונה תתנהל פנים מול פנים, אך אין זה הכרחי, כיוון שמפת לידה אסטרולוגית מאפשרת לי היכרות מוקדמת מעמיקה איתכם גם ללא פגישה פרונטלית. התבוננות בדברים מנקודת המבט הרחבה של אסטרולוגיה מאפשרת לי לסייע לכם לקבל תובנות על כל תחומי חייכם ועל אפשרות האינטגרציה בין תחומי החיים השונים בדרך שהיא אופטימלית עבורכם.

 

בתהליך המשולב של שיטת אסטרו-קואצ'ינג יש התייחסות מעמיקה גם לאקולוגיה שלכם, כלומר, נבדקת ההתאמה של התוצאה הפוטנציאלית לאישיות, ליעדים, לערכים ולסביבה שלכם, כי צריך להתחשב בכל אלה, ולקחת בחשבון את ההשלכות שיהיו להשגת המטרה על מכלול חייכם. השילוב של אסטרולוגיה עם השיטות השונות של אימון אישי משדרג כל אחת מהשיטות, ושיטת אסטרו-קואצ'ינג יכולה להיות כלי עוצמתי מאד לשיפור כל תחומי החיים שלכם, לפריצת דרך, להשגת הצלחה, למימוש עצמי והגשמה אישית. 

 

לנוחותכם גם מסלול אסטרו-קואצ'ינג, אימון אישי ועסקי טלפוני

התקשרו לקביעת פגישה ולקבלת פרטים נוספים

או השאירו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם:

 

08-9340269

RuthAharoni@gmail.com 

 

© כל הזכויות שמורות לרות אהרוני